Про лабораторію

З 2012 року в Медичному інституті СумДУ

відкрито Регіональний Центр «ЕКОМЕДХІМ», до складу якого входять хіміко-токсикологічна та бактеріологічна лабораторії. За ініціативи керівника центру доктора медичних наук М. В. Погорєлова лабораторії пройшли процедуру атестації та мають право виконувати дослідження на замовлення фізичних і юридичних осіб.

Хіміко-токсикологічна лабораторія

виконує дослідження кількісних та якісних характеристик викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел в атмосферу, хіміко-токсикологічний аналіз води та ґрунтів, а також потужності та ефективності вентиляції. Лабораторію укомплектовано кваліфікованим персоналом і необхідними ресурсами (приміщеннями, засобами вимірювань, випробувальним і допоміжним обладнанням, матеріалами, реактивами, нормативною базою), які дозволяють реалізувати різні методи хімічного аналізу більш ніж 250 забруднюючих речовин.

Бактеріологічна лабораторія

має дозвіл режимної комісії Сумської обласної СЕС на право роботи з мікроорганізмами III та IV груп патогенності. Всі дослідження в лабораторії проводяться висококваліфікованими співробітниками на новому сучасному обладнанні з використанням новітніх методик і систем. У 2016 році лабораторія отримала сучасне обладнання за рахунок міжнародного проекту CRDF, що значно підвищило рівень діагностики захворювань, спричинених патогенними мікроорганізмами.

РЦ «ЕКОМЕДХІМ»

Співробітництво з нами дасть Вам можливість отримати якісні результати в найкоротший термін за доступною ціною! 

Догори